Перейти до основного вмісту

Korbut Travel

Туристичні вказівники в місті Марганець у районі селища Підгора

У місті Марганець в районі селища Підгора з'явились сучасні туристичні вказівники з QR кодом, розроблені з дотриманням європейскьих стандартів.

Туристичні вказівники 

20.05.2023р. за ініціативи товариства Korbut Travel та учасників товариства "Марганець Туристичний", а також із мекшанцями селища Підгора і квартальним - Виталий Диджавадзе, було встановлено туристичні вказівники, де можна ознайомитись із пам'ятками селища, а саме: балкою Буряковою, дубом Володимира, грушою рекордсменкою та старовинним курганом.

Установка показчиків

Вказівники розроблені з дотриманням європейських стандартів. Можна навести свій смартфон на QR код і Ваш гаджет допоможе знайти локацію, де розташована та чи інша пам'ятка.

Разом із місцевими мешканцями Підгори

Вказівники встановлено з метою збереження культурної спадщини, її популяризації та розвитку туризму (у майбутноьму). Інформаційні вказівники розташовані у центрі селища.

Під час установки

Місцеві мекшанці підтримують нашу ініціативу і для нас це дуже дорого та приємно!

Коментарі

  1. Анонім1/05/2024

    Дякую за вашу роботу, за не байдужість та наполеглевість у дослідженні, вивченні і збереженні культури нашого краю, не зважаючи навіть на такий важкий час для всіх нас і для України. Ви неймовірні!!!

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Карты: Екатеринославская губерния, Дикое поле, Великий Луг, город Марганец

В этом разделе Вы найдете старинные карты Дикого поля (Loca Desertra), Великого Луга, Днепровских порогов, Екатеринославской губернии и современные карты Запорожской и Днепропетровской области.  Дикое поле Дикое поле  1648г.

ПЕРША ЗАПОРОЗЬКА СІЧ - ТОМАКІВСЬКА

ПЕРША ЗАПОРОЗЬКА СІЧ - ТОМАКІВСЬКА      Територія сучасного міста Марганця зберігає пам’ять про славне запорозьке козацтво, адже саме тут колись знаходилася перша запорозька Січ – Томаківська.      Запорозьке козацтво – унікальне явище в історії Європи. Козаки звалися запорозькими від того, що мешкали на території Запорожжя (це сучасна Дніпропетровщина, Донеччина і Кіровоградщина). На найбільшій українській річці Дніпро, ближче до півдня країни, були великі пороги. Тоді Дніпровські пороги вважалися одним з нерукотворних чудес світу. Територія, що знаходилася за цими порогами, називалася ЗАПОРОЖЖЯМ. А козаки, які там перебували називали себе запорозькими, тобто такими, що знаходились на території за порогами. Тому варто розрізняти поняття – запорозький і запорізький. Запорозький – це той, що стосується історичного регіону Запорожжя. А запорізький – це сучасне означення, що позначає відношення до міста Запоріжжя (отримало місто таку назву лише в 1921 році).      Через те, що к

Великий Луг Запорожский

Великий Луг - историческое название местности, огромных речных плавней, размещавшихся в XVI веке - XVIII веке ниже порогов на левом берегу реки Днепра между Днепром и его левым притоком Конкой, по которой в XVIII веке проходила граница с Крымским ханством. Вся эта местность принадлежала Запорожской Сечи. С Великим Лугом нередко отождествлялось все Запорожье. На Великом Лугу казаки пасли домашний скот, в случае грозившей опасности находили в здешних плавнях и зарослях укрытие. Поэтому Великий Луг был для казаков символом безопасности и воли. В песнях его называли «Отцом (укр. Батько)»: « Ой Січ — мати, а Великий Луг — батько, Що в Лузі заробити, то в Січі пропити ».